• ru
  • ua
  • uk

Украина, Донецкая область,
г. Лиман, переулок Лесной, 103
+38 050 050 4000
aqua-liman@ukr.net

Monte Vista

Банний комплекс

 

Банний комплекс «Акваторія-Лiман» - заряд здоров'я та енергії

Ніщо так не корисно для фізичного, а тим більше для душевного здоров'я, як провести час у справжій лазні. Це дивовижний релакс кожної клітини Вашого організму, заряд бадьорості та енергії на майбутній робочий тиждень.

Наш комплекс складається з трьох окремих банних котеджiв:

• два котеджі, відведені під класичну баню на дровах;

• третiй – оригінальна Чан - баня, аналогів якої Ви не зустрінете в нашому регіоні.

Лазня, з давнини, відома багатьом народам світу. Як правило, похід в лазню розглядався не тільки як можливість очистити тіло, баню вважали сакральним місцем, оскільки в ній бачили з'єднання всіх стихій природи – повітря, води, вогню та землі. За переказами, всі ці стихії передавалися людині під час процедури парiння, робили його здоровим, сильним і міцним. Не випадково наші предки стверджували – «як помився, так заново народився».

У лазні віник дорожче грошей...

Відома приказка найкраще відображає суть і принцип банних процедур. Банний комплекс «Акваторія-Лiман» пропонує послуги професійних банщиків, які розумiються в баннiй справі.

Майстри-банщики роблять оздоровчі масажі, починаючи з класичного масажу віником до оригінальних процедур із застосуванням солі та меду. Такий масаж – відмінна можливість поправити здоров'я, відчути справжнє розслаблення i заряд енергії.Чан баня – це цікавий спосіб спробувати щось новеньке. Такі лазні були відомі західним українцям ще з XVII століття, перша така лазня з'явилася в містечку Лумшори в Закарпатті. Чан баня не схожа на класичну лазню. Тут на людину впливає не пар, а безпосередньо гаряча вода. Людина занурюється у величезний чан з гарячою водою, який підігрівається відкритим полум'ям. Після декількох хвилин можна і охолонути, а потім знову – в чан. Така процедура дуже корисна для здоров'я.

Лазні «Акваторії» - поєднання сучасності і класики. З одного боку, це старовинний класичний інтер'єр і екстер'єр, з іншого боку, використані сучасні технології банного устрою. Класична лазня і чан - лазня, обладнані новітніми пристроями, технікою, побудовані з екологічно чистих матеріалів.

Банний комплекс «Акваторія-Лiман» – необмежені можливості для оздоровлення, незабутнього відпочинку, добре проведеного часу з сім'єю або друзями. Сучасні приміщення, професійні банщики, смачна їжа – все це прекрасний спосіб оздоровитися і відпочити. Наші лазні відкриті для Вас цілий рік.

Котедж «Велика Баня» представляє собою простору двоповерхову будівлю з літньою верандою, купіллю і індивідуальним пляжем. На першому поверсі розташоване приміщення парної, душова, вбиральня, кімната для релаксу з віниками, а також їдальня з панорамними вікнами. На другому поверсі знаходиться гардеробна, вбиральня та дві кімнати для відпочинку. Для комфорту гостей супутникове ТБ і Wi-Fi.

 

Котедж «Банька» являє собою двоповерхову будівлю з виходом в озеро. На першому поверсі розташоване приміщення парної, вбиральня, душова і чайна кімната з каміном.

На другому поверсі знаходиться простора їдальня з панорамними вікнами і незабутнім видом на озеро. Для комфорту гостей супутникове ТБ і Wi-Fi.

Котедж «Чан-баня» являє собою одноповерховий будинок з літньою верандою та індивідуальним пляжем. В приміщення знаходиться вбиральня, душова, дуже простора їдальня з каміном. На вулиці ж гості можуть розташується за масивним дубовим столом, але найголовніше це безпосередньо Чан, який подарує Вам незабутні враження. Для комфорту вiдвiдувачей супутникове ТБ і Wi-Fi.


 
Цены

На верх