• ru
  • ua
  • uk

Украина, Донецкая область,
г. Лиман, переулок Лесной, 103
+38 050 050 4000
aqua-liman@ukr.net

Monte Vista

Територия

 

Зимові альтанки 

На ViP-території розташовані три казкові зимові альтанки, які побудовані у виді будиночків - зрубів. У кожної альтанки є свій дворик з мангальною зоною, а всередені великий обідній стіл та справжній камін, який створює неперевершену атмосферу тепла і затишку.

За рахунок того , що альтанки виконані з карпатської смереки , взимку в альтанках дуже тепло і комфортно, в літом - прохолодно.

Альтанка №1 розрахована на 20 осіб.

Альтанка №2,3 розраховані на 10 осіб.


Літні альтанки-зруби

Також ViP-територія пропонує літні альтанки - зруби. Просторні та комфортні, з індивідуальним мангалом, дозволяє сповна насолодитися всіма принадами квітучого літа.

Альтанки №1,4,5,6 розраховані на 10 осіб.

Альтанки №2,3 розраховані на 15 осіб.


Альтанки на воді

Ну і звичайно, вже всіми улюблені , альтанки на воді. Незабутній вид на озеро,свіжість та затишок, саме тому сюди хочеться скоріше повернутися. Альтанки розраховані на 8 осіб.


Пляж на ViP території створено для вашого комфорту і відпочинку. Прозора вода, білий пісок, тіньові навіси, зручні шезлонги, освіжаючі напої в барі, що ще потрібно в спекотний літній день?! Напевно, хороша компанія і класний настрій, візьміть компанію, а настрій ми Вам ПОДАРУЄМО !!!


Для зручносі гостей , пропонується безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

 
Цены

На верх